Zabiegi pielęgnacyjne na włosy – oferta La Bella Klinika Włosa

Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i salonów fryzjerskich, które chcą rozszerzyć swoje usługi o przedłużanie włosów oraz ich zagęszczanie.

Wykonujemy klasyczne usługi fryzjerskie, takie jak strzyżenie czy farbowanie włosów. Jednak specjalizujemy się także w niestandardowych zabiegach, sięgając po innowacyjne metody cenione na całym świecie.

Z drugiej strony naszą ofertę kierujemy również do profesjonalnych salonów fryzjerskich, którym oferujemy szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów.

Szkolenia metodą MH Quik

Przedłużanie włosów metodą MH Quik jest nie tylko najbezpieczniejsze, ale również najbardziej luksusowe. Włosy na taśmach montuje się łatwo i szybko – a naturalne włosy nie niszczą się podczas tego zabiegu. Do tej metody stosujemy włosy europejskie i słowiańskie, które pochodzą z naszego skupu włosów na terenie Ukrainy, Białorusi, Czech i Polski. Są to włosy w najwyższym gatunku, ręcznie sortowane (zgodnie z łuską włosa). Dzięki temu możliwe jest nie tylko przedłużenie, ale również zagęszczenie włosów, w efekcie czego fryzura będzie prezentować się znacznie bardziej efektownie. Każde pasemko do przedłużania włosów ma szerokość 4 cm i jest pokryte dwustronną samoprzylepną taśmą wodoodporną. Włosy przy zaleconej przez nas pielęgnacji można użytkować co najmniej przez rok. Dla Twojej wygody z niezwykłą starannością oraz użyciem koloryzacji organicznej przygotowaliśmy gamę kolorów, która jest w Polsce najbardziej poszukiwana.

Organizujemy profesjonalne szkolenia dla osób, które chcą spełniać marzenia klientów o długich i pięknych włosach. Wszystkie chętne salony fryzjerskie serdecznie zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu: 514 496 625.

Zagęszczenia włosów metodą Clip-in

Metoda Clip-in to jeden z najszybszych sposobów na przedłużanie oraz zagęszczanie włosów. Cały zabieg trwa około 10 minut, więc będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą osiągnąć efekt długich włosów natychmiast. Dlatego jest to najczęściej wykorzystywana metoda przed ważnymi uroczystościami, takimi jak ślub, sesja zdjęciowa czy bankiet. Pomimo, że daje efekt gęstych i mocnych włosów, to jednak jest to metoda mocno obciążająca włosy – przeznaczona wyłącznie na specjalne okazje.

Formuła TANGLE FREE – bez kołtunienia i plątania się włosów Tangle Free to innowacyjna formuła, o którą zostały wzbogacone pasma włosów do przedłużania. Dzięki niej nie plączą się, są łatwe w rozczesywaniu i codziennej pielęgnacji.

Oferowane przez nas włosy są pochodzenia słowiańskiego, dzięki czemu będę dobrym rozwiązaniem dla polskich kobiet. Charakteryzują się wyjątkową miękkością, połyskiem, wytrzymałością, a także szerokim wyborem odcieni. Świetnie sprawdzą się do przedłużania włosów metodą Clip-in, a dodatkowo nadają się także do kręcenia, farbowania oraz prostowania.

*Czas oczekiwania na zamówienie od 4 do 14 dni roboczych.

Przedłużanie włosów – metoda kanapkowa

Metoda kanapkowa, zwana inaczej Metodą przerwy obiadowej będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko uzyskać naturalny, a jednocześnie wyrazisty efekt gęstych i zdrowych włosów. Zagęszczanie włosów tą metodą jest wykonywane na zimno i polega na doczepieniu taśm do włosa naturalnego, bez jednoczesnego obciążania go. Metoda kanapkowa cieszy się dużym powodzeniem, ponieważ miejsca, w których znajdują się połączenia, są praktycznie niezauważalne – pomimo, że wykorzystywane są całe rzędy włosów.

Metoda keratynowa

Metoda keratynowa jest wciąż jedną z najchętniej wybieranych sposobów przedłużania włosów.

Dzięki niej możliwe jest uzyskanie naturalnego efektu pięknych, długich i lśniących włosów. Przedłużając włosy tą metodą, doczepia się łuski keratynowe w wybranym kolorze do pasma włosów naturalnych. W tym celu wykorzystuje się profesjonalną maszynkę. Za jej pomocą tworzy się niemal niewidoczne łączenia pomiędzy włosami naturalnymi a przedłużanymi.

Uzupełnienie włosów tą metodą daje uczucie lekkości, a jednocześnie nie powoduje dyskomfortu u osoby, która nigdy wcześniej nie miała wykonywanego przedłużania. Dobrze wykonana, metoda keratynowa jest nieinwazyjna i może być stosowana zarówno dla włosów w dobrej kondycji, jak i tych zniszczonych.

Przedłużanie włosów pozwala na zachowanie naturalnego charakteru fryzury przez okres od 2 do 5 miesięcy. Zabieg jest wykonywany na ciepło i jest szczególnie polecany dla kobiet, które cenią sobie długotrwały efekt.

Metoda Microrings

Zagęszczanie włosów metodą Microrings polega na doczepianiu pojedynczego pasma włosów za pomocą miedzianych obrączek, które są kolorystycznie dopasowane do naturalnego koloru włosa klientki. Są niewielkie, praktycznie niewidoczne, a dodatkowo nie powodują problemów przy rozczesywaniu.

Przedłużanie metodą Microrings wykonywane jest na zimno, a jego efekty utrzymują się nawet do 4 miesięcy. Po tym czasie należy zdjąć doczepione włosy lub można je podnieść, jeśli są w dobrej kondycji.

Podnoszenie włosów powinno być wykonywane przez doświadczonego stylistę. Ekspert wykona zabieg tak, aby nie uszkodzić naturalnych włosów, a także sprawić, żeby nadawały się do dalszego noszenia. Co ważne, metoda ta nie jest zalecana osobom, które uczulone są na metale lub często chodzą na basen. Ciepła temperatura w saunie czy wilgoć może zniszczyć efekt przedłużenia.

Metoda tulejki termokurczliwe

Z metody zagęszczania i przedłużania włosów na tulejki termokurczliwe mogą korzystać osoby o każdym rodzaju włosów – grubych, jak i cienkich i słabych, a także alergicy, uczuleni chociażby na keratynę.

Przedłużanie włosów tą metodą odbywa się poprzez dobranie pasemka włosów naturalnych oraz tych przeznaczonych do zabiegu, a następnie przeciągnięciu obu pasm przez specjalną tulejkę. Zagęszczenie włosów tą metodą jest bezpieczne, ponieważ pasma łączy się za pomocą tulejki silikonowej. Używa się do tego ciepła lub ultradźwięków jedynie przy doczepianych pasmach, dzięki czemu nie narusza się struktury włosa.

Tulejki są czarne lub przezroczyste, dzięki czemu mogą przyjmować kolor włosów znajdujących się w łączeniu. Co ważne, są niewielkich rozmiarów, co gwarantuje ich niewidoczność. Metoda na tulejki termokurczliwe jest szybka i bezpieczna dla włosów, jednak efekt utrzymuje się jedynie od 4-8 tygodni

Metoda taśmowa – Tissage

Łączenia wykonywane za pomocą metody Tissage są jednymi z najbardziej bezpiecznych i najmniej obciążających dla włosów naturalnych. Polega ona na wszyciu taśmy z włosami w warkocz. Zaliczana jest do metod średnio trwałych, którą często wykorzystuje się przy włosach gęstych i kręconych. Co ważne, przedłużanie włosów w ten sposób będzie wymagało ich intensywnej pielęgnacji, ponieważ złe wypłukanie szamponu lub odżywki spowoduje, że włosy będą się sklejać, co może powodować dyskomfort przy dłuższym noszeniu.

Peruki, dopinki, treski

Uzupełnianie włosów w klinice La Bella w Warszawie odbywa się z wykorzystaniem europejskich i słowiańskich włosów najwyższej jakości. Dzięki temu możemy uzyskać naturalny rezultat, ponieważ mikroskóra imituje kolor głowy.

W naszej ofercie mamy różnego rodzaju mikroskóry, które dopasowujemy indywidualnie do każdego klienta. Każda z nich jest bardzo cienka i przepuszcza powietrze, dzięki czemu zachowuje się jak naturalne włosy. Co ważne, można w niej także pływać w basenie, uprawiać sport i układać wymarzone fryzury.

La Bella Klinika Włosa to miejsce, w którym otrzymasz zupełnie nowe włosy lub zagęścisz swoje własne. Dostaniesz u nas wysokiej jakości peruki czy tupet męski z pięknych i naturalnych włosów. Dzięki temu z powodzeniem spełnisz marzenie o idealnej fryzurze i pozbędziesz się kompleksów.

W zdrowym ciele zdrowy duch

Na wygląd włosów wpływa nie tylko ich zewnętrzna pielęgnacja, ale również sposób odżywiania, tryb życia oraz czynniki psychologiczne. Stres lub przemęczenie mogą negatywnie wpłynąć na kondycję fryzury.

Człowiek jest „istotą biopsychospołeczną”. Tylko co to właściwie oznacza? Na stan ciała i ducha wpływa wiele czynników. Czynniki „bio”, to wszystko to, co związane z podejściem biologicznym – ciałem oraz jego funkcjonowaniem w zdrowiu i chorobie. Czynniki społeczne związane są ze środowiskiem życia oraz relacjami międzyludzkimi. Czynniki psychologiczne, to wszystko to, co „nam w duszy gra”. Każdy z tych czynników wpływa na człowieka w określony sposób, co również może prowadzić do trudności w każdej ze sfer życia – dotyczącej ciała, psychiki czy relacji z innymi. Jednocześnie, może okazać się, że trudności te oraz emocje z nimi związane wpływają na stan zdrowia, skóry, czy właśnie włosów, które w Klinice La Bella znajdują się na pierwszym miejscu. Często, podczas różnych wydarzeń życiowych, okazuje się, że część emocji gdzieś „znika” – są zbyt trudne bądź jest ich zbyt wiele. Jeśli takie sytuacje powtarzają się przez jakiś czas, może okazać się, że te przeżycia „wychodzą” w postaci różnych objawów ciała. W przypadku włosów może być to wypadanie, łysienie, przedwczesne siwienie, czy też natrętne wyrywanie włosów. Jeśli zmagasz się z którąś z tych trudności, bądź chcesz porozmawiać o swoich doświadczeniach, zapraszam na konsultację.

Aleksandra Iwan, psycholog, terapeuta w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego.